Dnia 2021-09-25 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Saint Etienne i Nice zakończony wynikiem 0-3

Saint Etienne - Nice wynik meczu 0-3. W dniu 2021-09-25 15:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Saint Etienne i Nice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne oraz Nice zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: A. Gouiri 15' 0-1 C. Stengs 54' 0-2 K. Thuram-Ulien A. Delort 83' 0-3 L. Da Cunha

Żółte kartki Saint Etienne:

Żółte kartki Nice: Hassane Kamara 45' Jean-Clair Todibo 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Amaury Delerue, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Saint Etienne zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Angers natomiast Nice podejmie Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Lyon.

Oddani kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Hassane Kamara nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Saint Etienne oraz Nice w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.