Na stadionie Allianz Riviera miało miejsce spotkanie Nice - Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 2-1

Nice - Stade Brestois 29 2-1. Dnia 2021-10-02 19:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Nice a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nice a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: J. Todibo 45' 1-0 M. Bard 61' 2-0 A. Gouiri F. Honorat 90' 2-1 R. Faivre

Żółte kartki Nice: P. Rosario 72'

Żółte kartki Stade Brestois 29: H. Mbock 90'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Nobre, Portugal. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nice zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Marseille natomiast Stade Brestois 29 z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Monaco.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo P. Rosario H. Mbock często zapewniają wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na przepiękne asysty czy gole, nieczyste faule zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Nice oraz Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Allianz Riviera.