Dnia 2021-10-17 11:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz Estac Troyes vs Nice: końcowy wynik 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes a Nice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-17 11:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes oraz Nice.

Gole strzelali: Mama Baldé 4' 1-0 G. Biancone

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouame 36' Giulian Biancone 73'

Żółte kartki Nice: Alexis Claude-Maurice 80'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Nice:

Główny arbiter meczu - Johan Hamel, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Estac Troyes stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Lens. Kolejno natomiast Nice podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Angers.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Rominigue Kouame Alexis Claude-Maurice nierzadko zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, idealnie wyliczone gole i asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między graczami okazują się zajadłe, nie często bywa definitywnie, że spotkania męczą kibica. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Estac Troyes i Nice oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.