Spotkanie Nice vs Marseille zakończone wynikiem 1-1 dnia 2021-10-27 19:00

Nice vs Marseille zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Nice a Marseille zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-27 19:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Nice i Marseille.

Gole strzelali: A. Gouiri 6' 1-0 E. Guessand D. Payet 42' 1-1 Gerson

Żółte kartki Nice: Evann Guessand 31' Jean-Clair Todibo 90'

Żółte kartki Marseille: Boubacar Kamara 90' Pau López 90'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Nice stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Metz. Kolejno natomiast Marseille podejmie Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Lyon.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Evann Guessand Boubacar Kamara niejednokrotnie zagwarantowały własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki między drużynami piłkarskimi są bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nudzą fana. Trafiamy na nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Nice oraz Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.