Nice kontra Montpellier, wynik spotkania: 0-1

Nice kontra Montpellier zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2021-11-07 16:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Nice a Montpellier.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nice a Montpellier wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: F. Mollet 80' 0-1

Żółte kartki Nice: Khépren Thuram 63' Melvin Bard 77'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nice stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Metz i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Montpellier z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Metz.

Coraz częściej liczni kibice z entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Khépren Thuram raz za razem zaserwowały wyśmienitym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nudzą. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Nice i Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Riviera.