Spotkanie pomiędzy Clermont Foot i Nice dnia 2021-11-21 16:00: wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Clermont Foot a Nice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-11-21 16:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Clermont Foot a Nice.

Gole strzelali: F. Ogier 17' 1-0 J. Berthomier A. Gouiri 76' 1-1 M. Schneiderlin A. Gouiri 81' 1-2 J. Kluivert

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 53'

Żółte kartki Nice: Amine Gouiri 32' Pablo Rosario 53' Mario Lemina 65' Andy Delort 79'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia meczu to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Clermont Foot stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Lens i Montpellier. Kolejno natomiast Nice z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Strasbourg.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Salis Abdul Samed Amine Gouiri często sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że zmagania nie są interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się idealnie wyliczone bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Clermont Foot i Nice jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.