Mecz pomiędzy Paris Saint Germain i Nice zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Parc des Princes

W dniu 2021-12-01 20:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Paris Saint Germain a Nice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Paris Saint Germain i Nice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Paris Saint Germain: Danilo Pereira 31'

Żółte kartki Nice: Justin Kluivert 66' Hicham Boudaoui 76' Melvin Bard 88'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Paris Saint Germain zmierzy się już z Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Monaco i Feignies-Aulnoye a Nice podejmie Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Stade Brestois 29.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi ciekawe starcia ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Danilo Pereira Justin Kluivert nieustannie zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz gole, bezlitosne faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że mecze nudzą fana. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Paris Saint Germain i Nice jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Parc des Princes.