Spotkanie Nice - Lens zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nice i Lens wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Nice a Lens.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 30' 0-1 C. Wooh M. Lemina 63' 1-1 P. Rosario J. Kluivert 79' 2-1 P. Rosario

Żółte kartki Nice:

Żółte kartki Lens: Massadio Haïdara 23' Jonathan Gradit 90'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Brisard. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Nice zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Metz a Lens z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Saint Etienne.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Massadio Haïdara wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom wiele wrażeń. Stale zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Nice i Lens oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Allianz Riviera.