Nice - Nantes, wynik spotkania: 2-1

Nice - Nantes, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nice a Nantes zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-01-14 20:00 na stadionie Allianz Riviera rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Nice a Nantes.

Gole strzelali: K. Dolberg 21' 1-0 Andrei Girotto 45' 1-1 K. Thuram-Ulien 56' 2-1 A. Gouiri

Żółte kartki Nice: Dante 44' Jordan Amavi 64'

Żółte kartki Nantes: Abdoulaye Sylla 15'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nice zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz Clermont Foot natomiast Nantes podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Strasbourg.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Dante Abdoulaye Sylla systematycznie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania przynudzają. Zdarzają się idealne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Nice i Nantes jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Allianz Riviera.