Lyon - Nice, wynik meczu: 2-0

Lyon - Nice, wynik 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lyon a Nice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-12 20:00 na obiekcie sportowym Groupama Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Lyon oraz Nice.

Gole strzelali: M. Dembélé 8' 1-0 K. Toko Ekambi 52' 2-0 T. Ndombèlé

Żółte kartki Lyon:

Żółte kartki Nice: Jean-Clair Todibo 50'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia meczu to Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lyon stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Lille oraz Lorient a Nice z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Versailles.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Jean-Clair Todibo systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż mecze męczą. Systematycznie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, książkowe gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lyon i Nice w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Groupama Stadium.