Spotkanie Strasbourg vs Nice, wynik końcowy 0-0

W dniu 2022-02-26 16:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Strasbourg a Nice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Strasbourg a Nice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Strasbourg: Lucas Perrin 56'

Żółte kartki Nice: Dante 19' Dante 48'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Nice: Justin Kluivert -5' Dante 48'

Główny sędzia spotkania - Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Strasbourg zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Monaco i Lorient a Nice z Versailles. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Montpellier.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Lucas Perrin Dante nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że spotkania męczą. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, ostre faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1. Strasbourg oraz Nice jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de la Meinau.