Nice kontra Rennes, wynik meczu - 1-1

Nice kontra Rennes zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Nice i Rennes zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-04-02 15:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Nice oraz Rennes.

Gole strzelali: A. Delort 67' 1-0 Y. Atal M. Terrier 78' 1-1 B. Bourigeaud

Żółte kartki Nice: Jean-Clair Todibo 42' Justin Kluivert 83'

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 83'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia spotkania to Benoît Bastien, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Nice zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Monaco. Kolejno natomiast Rennes z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Monaco oraz Strasbourg.

Oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Jean-Clair Todibo Hamari Traore nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele przeżyć. Cieszące oko zmagania między graczami są nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych drużyn jak Nice i Rennes w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Riviera.