Mecz między Nice i Lorient na obiekcie Allianz Riviera: 2-1

W dniu 2022-04-17 11:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 32 pomiędzy Nice a Lorient.

Pierwsza połowa spotkania między Nice a Lorient zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Delort 54' 1-0 A. Laurienté 61' 1-1 V. Le Goff A. Delort 88' 2-1 K. Dolberg

Żółte kartki Nice: Flavius Daniliuc 45' Khépren Thuram 78'

Żółte kartki Lorient: Moritz Jenz 53'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia meczu to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nice zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Bordeaux. Kolejno natomiast Lorient podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Reims.

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Flavius Daniliuc Moritz Jenz wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że widowiska nudzą fana. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Nice oraz Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Allianz Riviera.