Monaco vs Nice, wynik spotkania: 1-0

Monaco vs Nice wynik spotkania 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Monaco a Nice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-20 17:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 33 pomiędzy Monaco a Nice.

Gole strzelali: A. Golovin 45' 1-0

Żółte kartki Monaco: Aurélien Tchouaméni 45' Axel Disasi 52' Gelson Martins 71' Aleksandr Golovin 78' Vanderson 80'

Żółte kartki Nice: Flavius Daniliuc 42' Khépren Thuram 86'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Nice:

Główny arbiter spotkania to Benoit Millot, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monaco stawi czoła Angers, następne spotkania z drużynami Lille i Stade Brestois 29 a Nice z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Saint Etienne.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Aurélien Tchouaméni Flavius Daniliuc stale serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. Nieprzerwanie trafiamy na ostre faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Monaco oraz Nice i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Louis II.