Nice vs Estac Troyes, wynik spotkania 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nice oraz Estac Troyes zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-24 13:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34. Zmierzyły się Nice i Estac Troyes.

Gole strzelali: K. Thuram-Ulien 90' 1-0 E. Guessand

Żółte kartki Nice: Jordan Lotomba -5'

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 90'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter spotkania - Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Nice zmierzy się już z Bordeaux, następne spotkania z drużynami Nantes i Saint Etienne natomiast Estac Troyes z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Lens.

Mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Jordan Lotomba Florian Tardieu nieraz zagwarantowały własnym stałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Nice oraz Estac Troyes jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Allianz Riviera.