Mecz Reims - Nice, wynik 2-3

 

Po pierwszej połowie spotkania między Reims i Nice wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Reims i Nice.

Gole strzelali: H. Ekitike 9' 1-0 K. Doumbia 17' 2-0 E. Touré A. Delort 75' 2-1 A. Delort 77' 2-2 A. Gouiri A. Delort 82' 2-3

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Nice: Dante 26' Bilal Brahimi 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia spotkania - Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Reims stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Nice zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Dante nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Reims i Nice w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.