Dnia 2024-04-19 19:00 odbyło się spotkanie między Nice i Lorient zakończone wynikiem 3-0

W miniony wtorek drużyny Nice oraz Lorient zmierzyły się na boisku w ramach 30. kolejki Ligue 1. Mecz rozgrywany na stadionie Allianz Riviera zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-0. Już w pierwszej połowie Nice wyszło na prowadzenie 1-0, a potem kontrolowało przebieg spotkania do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Nice - Lorient: Występ gwiazdy Sansona i pewne zwycięstwo gospodarzy

W Allianz Riviera odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Nice a Lorient. Gospodarze wyszli na murawę z determinacją, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Sędzia główny Jeremy Stinat prowadził spotkanie zgodnie z zasadami fair play, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

W 22. minucie to właśnie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą M. Sansona, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości, dając Nice ważną przewagę. Lorient próbował odpowiedzieć, ale obrona Nice była niezwykle skuteczna, co skutkowało wynikiem 1-0 do przerwy.

Druga połowa to kontynuacja świetnej gry gospodarzy. W 53. minucie S. Touré podwyższył prowadzenie Nice po zagraniu innego zawodnika. Lorient starał się odrobić straty, ale nie potrafił przełamać defensywy przeciwników.

W końcówce meczu, kiedy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie, E. Guessand strzelił trzeciego gola dla Nice, zapewniając drużynie pewne zwycięstwo. J. Todibo zanotował asystę przy tej bramce, co dodatkowo podkreśliło dominację gospodarzy.

Na kartkach żółtych widniały nazwiska zawodników obu drużyn. Mohamed Bamba z Lorient otrzymał kartkę już w 7. minucie, natomiast Ayman Kari dostał ją w drugiej połowie. Czerwone kartki nie zostały rozdane, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Po tym zwycięstwie Nice ma przed sobą trudne mecze z takimi rywalami jak Marseille, Strasbourg i LE Havre. Natomiast Lorient zmierzy się kolejno z Paris Saint Germain, Toulouse i Lens. Czy obie drużyny utrzymają takie wysokie tempo w kolejnych spotkaniach? Czekamy z niecierpliwością!