Mecz Strasbourg - Nice dnia 2024-04-28 13:00 na stadionie Stade de la Meinau - wynik 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Nice w ramach 31. kolejki Ligue 1 dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie rozgrywane na Stade de la Meinau zakończyło się zwycięstwem zespołu Nice 3-1 nad gospodarzami. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, goście zdołali przełamać impas po przerwie i zapewnić sobie cenne trzy punkty. Czy Strasbourg zdoła się podnieść po tej porażce?

Atrakcyjne starcie na Stade de la Meinau

Mecz pomiędzy Strasbourg a Nice przyciągnął dzisiaj uwagę kibiców Ligue 1, którzy zgromadzili się na Stade de la Meinau, by śledzić to emocjonujące widowisko. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a na murawie rywalizowały dwie zacięte drużyny: gospodarze z Strasbourg oraz goście z Nice.

Relacja z meczu minuta po minucie

18' GOOOL! 1-0 dla Strasbourg! D. Bakwa strzela gola, rozpędzając tym samym kibiców na trybunach. Gospodarze zaczynają mecz odważnie i skutecznie.

34' ŻÓŁTA KARTKA! Mohamed-Ali Cho z Nice dostaje kartonik za faul. Emocje rosną na boisku, a tempo gry nie maleje.

44' GOOOL! 1-1, odpowiedź Nice! E. Guessand wyrównuje wynik tuż przed przerwą. Goście nie zamierzają odpuścić i dają z siebie wszystko.

49' ŻÓŁTA KARTKA! Andrey Santos z Strasbourg także dostaje kartkę żółtą za ostre wejście. Arbiter stara się trzymać kontrolę nad meczem, który nabiera intensywności.

52' GOOOL! 1-2 dla Nice! Dante daje prowadzenie gościom po przerwie. Strasbourg musi teraz podjąć walkę o odrobienie straty.

63' ŻÓŁTA KARTKA! Abakar Sylla z Gospodarzy również trafia na kartkę po zagraniu poniżej pasa. Trudny moment dla drużyny gospodarzy.

84' GOOOL! 1-3 dla Nice! M. Sanson zamyka wynik meczu, strzelając trzeciego gola dla gości. Strasbourg nie potrafi odwrócić losów spotkania.

85' ŻÓŁTA KARTKA! Melvin Bard z Nice dostaje kartkę za faul. Emocje na boisku sięgają zenitu w końcówce meczu.

90' ŻÓŁTA KARTKA! Ostatnia żółta kartka w meczu trafia do Morgana Sansona z Nice. Sędzia wyciąga kartki, aby utrzymać dyscyplinę w ostatnich chwilach starcia.

Po emocjonującym starciu, Nice odjeżdża z trzema punktami, pokonując Strasbourg 3-1. Mecz dostarczył wielu wrażeń i zwrotów akcji, a kibice mogli śledzić zmagania dwóch zmotywowanych drużyn. Teraz obie ekipy przygotowują się do kolejnych wyzwań w nadchodzących meczach ligowych. Po tej potyczce, niewątpliwie będziemy długo rozmawiać o starciu Strasbourg i Nice na Stade de la Meinau.