Mecz Nantes kontra Nice zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2021-09-12 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Nantes a Nice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nantes a Nice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: K. Dolberg 75' 0-1 M. Bard A. Gouiri 80' 0-2 A. Delort

Żółte kartki Nantes: A. Girotto 31' Fabio 51'

Żółte kartki Nice: H. Boudaoui 33' M. Lemina 64' Dante 65'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Nice:

Główny arbiter meczu to B. Millot. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Nantes stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Reims natomiast Nice z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Saint Etienne.

Dzisiaj fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Girotto H. Boudaoui stale zapewniają kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Stale trafiamy na nieczyste faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się, że spotkania nas męczą. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,oglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Nantes i Nice z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.