Dnia 2022-03-05 20:00 na obiekcie Allianz Riviera miał miejsce mecz Nice - Paris Saint Germain zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2022-03-05 20:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Nice a Paris Saint Germain.

Po pierwszej połowie spotkania między Nice i Paris Saint Germain wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: A. Delort 88' 1-0 C. Stengs

Żółte kartki Nice: Mario Lemina 33'

Żółte kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Nice stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Rennes a Paris Saint Germain z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux oraz Monaco.

Bardzo często kibice z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Mario Lemina często zagwarantowały własnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Nice i Paris Saint Germain w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Allianz Riviera.