Mecz Nice - Toulouse zakończony wynikiem 1-0

W meczu Ligue 1 pomiędzy drużynami Nice i Toulouse, spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Pomimo bramkowej niemocy w pierwszej połowie, obie ekipy zaprezentowały się z determinacją na Allianz Riviera.

Mecz Nice vs Toulouse

Dziś na stadionie Allianz Riviera odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Nice i Toulouse. Spotkanie to odbyło się w ramach 13. kolejki Ligue 1 o godzinie 12:00. Sędzią głównym był François Letexier z Francji.

Po pierwszej połowie wynik nie ulegał zmianie i obie drużyny schodziły na przerwę przy stanie 0-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc wspaniałą atmosferę.

W 54. minucie meczu to T. Moffi strzelił gola dla drużyny gospodarzy, dając im prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zaliczył M. Sanson.

W drugiej połowie arbiter ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników obu drużyn. Cristian Cásseres Jr. otrzymał żółtą kartkę w 33. minucie, natomiast Mamady Bangré, Mikkel Desler i César Gelabert z Toulouse zostali ukarani kartką w kolejnych minutach.

Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

Nice zakończyło ten mecz zwycięstwem 1-0. Kolejne spotkania dla drużyn to: Nice z Nantes, Reims i Le Havre, natomiast Toulouse zagra kolejno z Union St. Gilloise, Lorient i Lyon.