Spotkanie Lens vs Nice, wynik 3-0

Lens vs Nice wynik 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Lens a Nice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-04-10 15:05 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Nice.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 51' 1-0 C. Doucouré 55' 2-0 David Costa A. Kalimuendo-Muinga 67' 3-0 C. Doucouré

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 31' Florian Sotoca 66'

Żółte kartki Nice: Evann Guessand 38' Amine Gouiri 45' Mario Lemina 50' Mario Lemina 57'

Czerwone kartki Lens: Massadio Haïdara 17'

Czerwone kartki Nice: Mario Lemina 57' Dante 90'

Główny arbiter meczu to Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Paris Saint Germain natomiast Nice z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Monaco oraz Estac Troyes.

Oddani fani śledzą potyczki ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Cheick Doucouré Evann Guessand często zapewniły własnym wiernym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Walki między piłkarzami są zażarte, rzadko bywa, iż zmagania nudzą. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Lens i Nice jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.