Spotkanie LE Havre vs Nice zakończone wynikiem 3-1 dnia 2023-12-16 16:00 na stadionie Stade Océane

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Stade Océane odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami LE Havre i Nice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, którzy już na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem 2-0. Mecz ten odbył się w ramach 16. kolejki Ligue 1.

Mecz piłki nożnej: LE Havre vs Nice

Wczoraj na Stade Océane odbył się mecz pomiędzy drużyną LE Havre a Nice, który zakończył się wynikiem 3-1. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Sędzią głównym spotkania był Jeremie Pignard. Gospodarze zdominowali pierwszą połowę meczu, zdobywając dwie bramki, lecz goście nie złożyli broni, próbując odwrócić losy spotkania.

Pierwsza bramka padła już w 5. minucie gry, kiedy to Emmanuel Sabbi ustawił wynik na 1-0. Druga bramka dla LE Havre padła w 35. minucie, a strzał ponownie oddał Sabbi, który wykorzystał asystę M. Bayo. Po przerwie, w 51. minucie, M. Bayo sam wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 3-0. Ostatnia bramka padła na korzyść gości w 90. minucie, kiedy to T. Louchet zmniejszył różnicę w ilości goli.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Za drużynę LE Havre żółte kartki otrzymali E. Sabbi, O. Targhalline oraz S. Grandsir, który w 81. minucie zobaczył czerwoną kartkę. Po stronie gości, żółte kartki otrzymali M. Bard oraz Dante, a czerwoną kartkę zobaczył J-C. Todibo, również w 81. minucie. Ostatecznie, wynik meczu to 3-1 na korzyść LE Havre.

Następne mecze

W najbliższych meczach drużyna LE Havre zmierzy się kolejno z Reims, Caen oraz Lyon. Natomiast Nice stanie do rywalizacji z zespołami Lens, Auxerre oraz Real Betis. Zapowiada się emocjonująca seria spotkań, a kibice nie mogą doczekać się kolejnych widowisk na boisku.