Mecz Stade Brestois 29 - Nice zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-01-09 12:00

Stade Brestois 29 - Nice, wynik końcowy 0-3. W dniu 2022-01-09 12:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 oraz Nice.

Po pierwszej połowie spotkania między Stade Brestois 29 a Nice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: K. Dolberg 13' 0-1 J. Kluivert A. Delort 79' 0-2 A. Gouiri A. Gouiri 90' 0-3 A. Claude Maurice

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Żółte kartki Nice: Justin Kluivert 25' Walter Benítez 55' Jean-Clair Todibo 65'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Nice: Morgan Schneiderlin 20'

Główny arbiter spotkania - Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Lille oraz Nantes a Nice z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Paris Saint Germain.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Justin Kluivert nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, wyśmienite gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych drużyn jak Stade Brestois 29 i Nice w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.